wz
TOPlist

Selfmademan Standa. A nebručí a nebručí…

by admin1

Standa, to byl vždycky šikovnej kluk. Víte určitě, o kterém Standovi je řeč. O tom, co to dycinky všechno myslel upřímně. Je to taková ukázka typického českého selfmademana [čti: selfmademana], ten Standa. Ale ta verbež novinářská mu ne a nedá pokoj. A já vám řeknu proč. Závist. Člověk z lidu, mašinfíra, a kam až to dotáh. Vám by se taky líbilo, kdyby vám do rodinného rozpočtu přispívaly těžce pracující svlečny. Ale vy jste si to tak zařídit neuměli. Stejně jako závidíte strejdu Vika. Jo, není to to žádnej vykuk, ten Standa.

A lidi jsou halt nepřející. Skromnej byteček, to si přece expředseda vlády zaslouží. A teď těch pár (desítek) mega, co to je? Proč to složitě řešit. Já osobně mu to všechno přeju. Jak mu to fešákovi slušelo v maskáčích a tričku policie při povodních, tak by mu to určitě slušelo i ve vězeňskym mundúru. Já přeju každýmu co si zaslouží. Užíval si bytečku, teď by to mohl být jen pokojíček. A v base si může užívat taky. Třeba s Robertem Rosengergem.

A protože to je takovej chytrej a studovanej kluk, tak bysme se určitě mohli těšit na nějaký ten český Prison break. No nebyla by to paráda? Takový splněný český sen.

Zaslal: Petronius
 

pošli na vybrali.sme.sk


1 Komentář k článku “Selfmademan Standa. A nebručí a nebručí…”

  1. A bručet nebude…

Přidejte komentář