wz
TOPlist

Čecháček týdne: Jiří Čunek

by admin1

Novou součástí webu pana Čecháčka se stává rubrika Čecháček týdne. Cti získat tento titul jako prvnímu se (překvapivě) dostává politikovi. Historicky prvním Čecháčkem týdne vyhlašujeme Jiřího Čunka.
Není pochyb o tom, že se jedná o vítězství zasloužené. Jiří Čunek je muž hodný obdivu. Každý obyčejný člověk by se do Austrálie hanbou propad, kdyby byl více než rok takřka denně propírán médii a musel předstupovat před novináře (potažmo prostý lid) s tak legračním vysvětlováním svých kauz. Jeho motivace sloužit lidu, kvůli které ve svých funkcích vydržel tak dlouho, musí být vskutku hypertrofovaná. Pravdivé jistě nejsou ani informace, že nepřizpůsobivé občany Vsetína (známé též pod názvem vřed) z valašského městečka vypráskal jen proto, že ho předbíhali ve frontě na sociální dávky. Nezbývá než pogratulovat panu Čunkovi k vítězství a popřát hodně štěstí ve funkci senátora a šéfa lidovců.

Nominovat čecháčka nebo čecháčkovinu týdne můžete i vy. Svoje nominace posílejte na e-mail: pan.cechacek@gma­il.com. Do předmětu zprávy uveďte text: „Čecháček týdne“. Nezapomeňte svoji nominaci zdůvodnit. V případech, kdy nepůjde o obecně známé osoby a události, uveďte více informací zasazených do kontextu. Nominaci můžete zpracovat i formou článku, který následně na webu pana Čecháčka uveřejníme.
 

pošli na vybrali.sme.sk


Přidejte komentář