wz
TOPlist

Odvolávám, co jsem odvolal aneb tak se nám Jirka žení

by admin1

Tak se nám Jirka Paroubek žení. Nebo možná nežení. Totiž v úterý to vypadá, že se nežení, ve středu ráno rozešle médiím zprávu, že se žení a ve středu večer je médii znechucen tak, že uvažuje o zrušení svatby.

Klidně se v sobotu můžou třeba čerti ženit, myslím, že do toho Jirka taky práskne. Radí mu přece Jarda Tvrdík. A jeho rukopis ve stylu odstupuji-neodstupuji-odstupuji je zde více než zřetelný. Popravdě mi je Jirkovo svatba šumafuk, stejně jako komedie, kterou kolem toho předvádí. Nebýt jedné věci. Tenhle člověk z pozice premiéra dva roky řídil tuto zem.

Zastávám názor, že co politici dělají v soukromí, je jejich věc. Pokud zrovna k jejich zálibám nepatří třeba znásilňování malých holčiček. Na druhou stranu ale musí počítat s tím, že jako osoby veřejně činné budou pod drobnohledem. A zaplaťpámbůh, že pod ním jsou. Vzhledem k tomu, co všechno provádí teď, si ani nechci představovat, co všechno by nejspíš vyváděli, kdyby jim v patách nebyla hordu pisálků, pyšně se občas označujících jako strážci demokracie.

Na závěr nezbývá než novomanželům popřát vše dobré, slečně paní Petře pak pohádkovou svatební noc plnou těch nejzvrhlejších intelektuálních orgií, jaké Jirkův sexy mozek dokáže vyplodit.

Přečtěte si také:
Zloděj křičí: Chyťte zloděje a Nabízím měsíční plat 250 000 Kč
 

pošli na vybrali.sme.sk


1 Komentář k článku “Odvolávám, co jsem odvolal aneb tak se nám Jirka žení”

  1. Tak to se má Petra na co těšit. Že jí ale ani m,oc nezávidím…

Přidejte komentář