wz
TOPlist

Pan Čecháček nemá malý penis. A ne a ne a ne!

by Pan Čecháček

Já, pan Čecháček, se musím důrazně ohradit proti tomu, že bych měl malý penis. Aby bylo jasno: nemám ho malýho! Mojí kládičku mi může většina z vás tak akorát závidět, ne-li všichni (možná, že ten herec Rocco S. ne, ale jen možná). Nemám ani žádné jiné problémy sexuálního rázu.

Absolutně nechápu, jak se to o mně mohlo profláknout. Kurnik šopa, kdo to prásknul? Ale ví to snad všichni. Jak jinak si mám vysvětlit, že je moje e-mailová schránka plná nabídek na „prodloužení“ a na nákup povzbuzujích modrých pilulek.

E-mailová schránka pana ČecháčkaE-mailová schránka pana ČecháčkaDoma vládnu pevnou rukou, nejsem žádný podpantoflák, takže manželka, minulá manželka ani žádná jiná to určitě nikde nevykládala. Navíc jsem je naučil správně odhadovat 20 cm. I když u bejvalky jeden nikdy neví…

Pan Čecháček

pošli na vybrali.sme.sk


5 Komentáře k článku “Pan Čecháček nemá malý penis. A ne a ne a ne!”

 1. Ja taky ne. A ne a ne a ne!!!!!

 2. dj.giovanni 1. 4. 2008 10:35

  I kdyby náááhodou – pro úplnost
  Znovu opakuju – nepřemýšlej nad pár centimetry, sportuj, vzdělávej se, uč se jazyky – protože: Zajdi třeba do knihovny, kde je absolutní knížka Beetles /J.Kudrnáč/ ve které je skvěle zachycený dospívání kluků na začátku 60. let a je tam snad opravdu všechno včetně mnoha nenápadných rad, navíc geniálně vysvětlenej „problém“ velikosti penisu – poprvé u nás a možná i na světě navíc jen tak mmch v rámci zajímavýho děje takže v České republice jako v první zemi na světě nebude mít už nikdo problém s malými ňadry nebo penisem! -ukázka z knihy Beetles:
  „Pokud jde o malý úd, je to jen zavedené klišé mužského myšlení, že větší rovná se lepší. Tomu, kdo klade na velikost přehnaný důraz, je třeba říct jediné, ať si zváží, jestli je jeho penis důležitější než on sám. Touží dívky po velkém penisu nebo spíš po pořádném chlapovi? Jak může mít velikost penisu vliv na opravdové mužské hodnoty jako schopnost postarat se o rodinu, vychovávat děti, mít dobrý charakter, rozhodné myšlení a mít jasno v tom, co chci v životě dokázat?“
  Podobná knížka tady ještě nevyšla – malý román zdaleka nejen o dospívání, kde je nenásilně zakomponováno mnoho skvělých rad nejen pro dospívající a něco např. problémy s čuráním při ztopořeném údu u nás vůbec poprvé, odborný tisk nevyjímaje! Tak jestli někdo stále přemýšlí nad velikostí penisu či ňader ať si pořídí knížku Beetles od J. Kudrnáče a bude mít navždy klid. Navíc je to docela sranda, o dospívání v šedesátých letech. Jinak se to dá ještě sehnat na netu přes Kosmas.cz ani ne za kilo a půl, Tato knížka na stopro způsobí, že u nás jako v první zemi na světě vymizí lidi se zbytečnýma komplexama – pokud se teda dají do čtení -:).
  Tady je názor jedné čtenářky:
  Dostala se mi do rukou knížka s názvem Beetles, která mě zaujala už svým názvem, připomínajícím mi vznik mé oblíbené skupiny Beatles. Přiznám se, že mě její obsah nalákal už proto, že jsem holka a zajímalo mě, jak asi takové dospívání probíhá u kluků, protože u sebe jsem jej poznala dobře a klučičí svět mi vždycky připadal takový tajemně zahalený do mlhy, do které se nám holkám v před ani pubertálním (ruku na srdce, ani v postpubertál­ním..) věku nepodařilo proniknout. ?Tak teď mám jedinečnou šanci?, usoudila jsem a pustila se do čtení. Knížka je psaná velice milou, přátelskou, poutavou a čtivou formou a člověk (tedy aspoň já) se od ní prostě nemůže odtrhnout. Hltala jsem řádky a skončila jsem až k ránu, kdy jsem ji dočetla až do konce. Ráno, po pár hodinách spánku, se mi vůbec nechtělo do práce, ale to nevyspání stálo za ten zážitek. Vzpomněla jsem si přitom na spoustu zážitků, ovšem z druhé strany, tedy co jsem tehdy prožívala já a krásně mi to zapadalo do sebe. Některé zážitky jsem měla dokonce prakticky totožné ? třeba vzpomínka na jednoho mého kamaráda, který mi chladivým mlékem po opalování natíral rozpálená záda. Tehdy jsem nevěděla, co je příjemnější, měla jsem v hlavě trochu zmatek a ve skrytu duše jsem toužila, aby nezůstalo jen u toho natírání.. Myslím, že jsme po tom toužili oba dva, ale bylo ještě brzy, oba jsme byli nesmělí a tohle byly jen roztomile neohrabané začátky našeho budoucího milostného života. V knížce se mi ale líbily i ostatní zážitky ? ze sportu, poučení, které jsem nenašla v žádné jiné literatuře, ale i rozbor anglických písniček, které jsou mi velice blízké.
  Na tuto knížku jsem si vzpomněla po nějaké době, kdy se děti mého přítele dostaly do věku 11 a 13 let. U toho mladšího ještě váhám, aby toho na něj ještě přece jen nebylo naráz trochu moc, ale starší dceři ji určitě dám přečíst. Sice jde o knížku o klukách ale myslím, že bude určitě zajímavá a poučná i pro holky. S přítelem, který byl knížkou taky velice nadšen, jsme se shodli na tom, že bychom ji doporučili jako povinnou četbu všem dospívajícím a nejen jim. Ovšem v tom je háček ? vzpomínám si, s jakým nadšením jsem četla povinnou četbu?, takže to radši ne. Ale v každém případě, knížka je to skvělá a doporučuji ji všem.

 3. To dj.giovanni: Tedy, tomu se rika vycerpavajici komentar ;-)

 4. dj.giovanni 5. 4. 2008 18:15

  pro Bastos: pokud jsi to nemyslel jako Apríla tak jsem rád, mám totiž dojem, i co tak někde zaslechnu, že hodně borců se tím trápí fakt úplně zbytečně

 5. Žádná ironie, žádný sarkasmus, žádný apríl. Myšleno zcela vážně.

Přidejte komentář