wz
TOPlist

Čecháček týdne: Poslanci Parlamentu ČR

by admin1

Tento týden si média vzala na paškál především pražského primátora Pavla Béma a jeho bydlení za standardní nájem. Předseda pražské ODS ale titulu Čecháčka týdne unikl. A to i přesto, že o něm dobře informované zdroje tvrdí, že když se vypnou kamery, nijak si v určitých ohledech nezadá se svým bývalým kolegou z magistrátu Jiřím Paroubkem. A to už je co říct.

Jako daleko větší čecháčkovina než Bémův dvaadvacetitisícový tržní nájem vilky v Praze se nám ale jeví chování poslanců Parlamentu České republiky. Máte pravdu, to není žádná novinka. Nás ovšem tentokrát zaujalo s jakou drzostí se navzájem inter­pelují a osočují z prospěchářství a využívání (či chcete-li přesněji zneužívání) nejrůznějších výhod a prebend z funkcí plynoucích či s funkcemi souvisejících. Máslo na hlavě přitom mají skoro všichni. Že je při tom hanba (a Ratha Macek) nefackuje. Nemáme rádi zobecňování a házení do jednoho pytle, ale Čecháčkem týdne se tentokrát stávají poslanci Parlamentu ČR.

Podívejte se také, koho za největšího prospěcháře mezi politiky zvolili čtenáři idnes.cz.

pošli na vybrali.sme.sk


2 Komentáře k článku “Čecháček týdne: Poslanci Parlamentu ČR”

  1. V rámci objektiviti by bylo velmi dobré, ba přímo žádoucí kdyby jste na home page přidali také něco ksichtů „Modrého ptáka“. Nepochybně by se tam vyjímaly!!! Nemáte ten dojem? Nebo jste jen zaslepené „kukačky“ „modrým fóglem“ nastrčené?
    Ať se vám daří a vše dobré do nového roku.
    Waldemar.

  2. Uvidime, co z toho vyjde pri nejblizsim redesignu :). Mate nejaky konkretni tip?

Přidejte komentář