wz
TOPlist

Zvolte Sexy kočku roku 2007

by admin1

Konec roku je obdobím nejrůznějších anket. Pozadu nemůže zůstat ani web pana Čecháčka, který přichází s anketou o českou Sexy kočku roku 2007. Podívejte se na nominaci nejvymazlenějších kočiček, které nás v letošním roce nejvíce zaujaly.

Nominace:

Zuzana ParoubkováZuzana Paroubková

Jedna z horkých favoritek ankety. Drobný, ale opravdu drobný handicap v estetickém dojmu nahrazuje osobnostními a profesionálními schopnostmi (přečtěte si také článek: Nabízím měsíční plat 250 000 Kč). Jedna z českých TOP manažerek neziskových organizací dokazuje, že nejen na ženy působí schopnost vydělat peníze jako mocné afrodiziakum. A pánové pozor! Momentálně je volná.


Petra ParoubkováPetra Paroubková

Paní Petra patří ke kometám roku 2007. Před rokem ji ještě nikdo neznal, letos zabodovala tím, že překonala nastupující krizi středního věku a ulovila českého alfasamce číslo 1, kterého do chomoutu dostala rychleji, než zaschl inkoust na jeho rozvodových papírech. Tím zároveň boduje v souboji se svojí jmenovkyní paní Zuzanou.


Petra NěmcováPetra Němcová

Nepočítáme-li diskrétní profesionálky a Alenu Šeredovou (která údajně dokázala rozvrátit morálku téměř celé italské fotbalové reprezentace) nedostala žádná jiná Češka v poslední době do postele tolik světových celebrit jako Petra. Ne vše, co se na stránkách médií objeví, musí být nutně pravda. Ale i pokud je skalp Jamese Blunta či Bruce Willise jen pomyslný, svědčí to o kvalitním PR české topmodelky. Příznivcům povrchní kýčovité krásy se navíc možná bude líbit víc než paní Zuzana, takže o nominaci v tomto případě také nebylo pochyb.

Výsledky:
Petra Němcová: 51 % hlasů
Zuzana Paroubková: 45% hlasů
Petra Paroubková: 4 % hlasů

pošli na vybrali.sme.sk


4 Komentáře k článku “Zvolte Sexy kočku roku 2007”

  1. A kde je Silvia Saint?

  2. Silvii Saint neznam, ale ve filmech vypada dobre.

  3. Já hlasuji pro Petru Němcovou. Sice ty první dvě kočky jsou velmi silné a žhavé kandidátky, ale příliš obě smrdí tím alfasamcem číslo 1…

  4. […] vyrovnaný souboj o prestižní titul Sexy kočky roku 2007 nakonec svedly dvě krásky. A bylo to měření sil mezi dvěma zcela odlišnými typy žen. […]

Přidejte komentář