wz
TOPlist

Anketa o Sexy kočku roku zná vítězku

by admin1

Nevídaně vyrovnaný souboj o prestižní titul Sexy kočky roku 2007 nakonec svedly dvě krásky. A bylo to měření sil mezi dvěma zcela odlišnými typy žen. Kdo z něho nakonec vyšel vítězně?

Odpověď je jasná: Petra NĚMCOVÁ. Topmodelka měla od samého počátku hlasování těsně navrch nad svojí rivalkou Zuzanou Paroubkovou. Ta, narozdíl od modelky představující spíše prvoplánovitou krásu (přiznávám, i já jí dal přednost),repre­zentovala úspěšnou a nezávislou ženu-manažerku. Její osobní kouzlo však nakonec stačilo jen na druhou příčku. Na třetím místě skončila Petra Paroubková, pro kterou podle všeho nehlasovali ani všichni její příbuzní.

Čtenáři do nominace žádali ještě Silvii Tomčalovou (známou jako Silvia Saint či také Sylvia Saint). Je pravda, že má po celém světě více příznivců než hokejista Jaromír Jágr, že její kousky obdivuje víc fanoušků než fotbalové umění Pavla Nedvěda a dokonce že sledování jejího představení by dalo přednost více lidí, než přednášce prezidenta Václava Klause na téma globálního oteplování. Na druhou stranu léta její největší slávy jsou již zřejmě pryč a proto se domníváme, že nominace byla stanovena nadmíru objektivně.

Momentálně na webu pana Čecháčka chystáme další anketu, v níž budeme hledat největší ego, či přímo maxiEGO, mezi obyvateli a obyvatelkami Čecháčkistánu. Jako borec číslo jedna bude nasazen Jiří Paroubek. Další pozice prozatím zůstavájí neob­sazené a čekáme i na vaše tipy. Zasílat je můžete na e-mail: pan.cechacek@gma­il.com nebo je zanechte v komentářích pod článkem.

pošli na vybrali.sme.sk


3 Komentáře k článku “Anketa o Sexy kočku roku zná vítězku”

  1. Nominace: Hulan Radek

  2. S Paroubkovým egem může úspěšně soupeřit ego Klausovo. :)

  3. Miloš Zeman na tom taky není špatně.

Přidejte komentář