wz
TOPlist

Pár tipů na zajímavé předvánoční linky

by admin1

Znaveni předvánočním shonem jste tak nějak automaticky padli do židle a nyní tupě hledíte na monitor. Pokud jste schopni pokračovat ve čtení tohoto článku, nečekejte nic objevného. Prostě jen pár linků na stránky, které stojí za to navštívit.

Nemůžete už se dočkat dárků od Ježíška? Zkuste si nainstalovat tenhle screensaver. Čekání vám to sice nezkrátí, ale aspoň na svém monitoru můžete odpočítávat hodiny a minuty k vytouženému okamžiku.

Jestliže vás v předvánoční době popadá nutkavá touha po spáchání nějakého dobrého skutku, naplánujte si zastávku na stránkách Českého výboru pro UNICEF.

Při vzpomínce na Miloše Zemana objímajícího stromy si člověk říká zaplaťpánbůh, že už je ta doba za námi. Za to, že si je důchodce z Vysočiny vybral jako svůj objekt k mazlení, stromy nemohou. Zvláště pak ne Fajné stromy. Jsou-li pro vás stromy něco víc, než jen ty věci, co stíní vaší zahrádce a útočiště pro ptáky, kteří vám kálí na auto, pak si tento Sharkanův projekt nenechte ujít.

K předvánoční procházce do přírody vás možná namotivují fotky z TKL's blogu. A pokud vám zvedají tlak reklamy, které vám Vánoce tlačí horem dolem, zkuste se podívat sem.

Absolutně nemám hudební sluch a hře na banjo se budu věnovat tak maximálně shodou náhod a v opilosti, ale v tomhle je prostě síla internetu. Každý si může najít to své. Pokud vám hudební sluch nechybí a máte chuť se naučit hrát na ukulele banjo, můžete si dát pár lekcí. Třeba získané dovednosti uplatníte při silvestrovském večírku.

Komentář pana Čecháčka: Pro charitu jsem toho v týhle zemi udělal dost, Unicef ode mě, Vánoce nevánoce, neuvidí ani kačku.
 

pošli na vybrali.sme.sk


9 Komentáře k článku “Pár tipů na zajímavé předvánoční linky”

 1. a ked chcete dačo poriadne si schrumat a gat na štedrovečerny stol tak odporučam tento link http://www.mo­jerecepty.sk/vi­anocne-menu_recepty-na-vianoce.html

 2. Děkuji za reklamu a přeji tobě i všem tvým návštěvníkům hezké Vánoce a úspěšný nový rok.

 3. No čekal jsem i přes varování více.

 4. To Martin: Moje řeč, obzvlášť mi nadzvednul link na http://vanoce­.vira.cz/. Jinak jsem čekal, že tu bude aspoň odkaz na tu slečnu, co mi umyje monitor :(

 5. To pan Čecháček: Aby byl i pan Čecháček spokojený… http://www.va­nocninadilka.cz/dow­nload/screensa­vers/ScreenWasher­.zip

 6. To Sharkan: Nápodobně. Hezké Vánoce a do rok 2008 jen to nejlepší.

 7. Veselé Vánoce a hodně štěstí a hlavně zdraví do nového roku všem čecháčkům s malým i velkým Č :)

 8. Petr Šmahlík 27. 12. 2007 0:12

  Prezident Václav Klaus odmítl hlasy volající osmnáct let po Listopadu po zrušení Komunistické strany Čech a Moravy. V Nedělní partii na Primě prohlásil, že předlistopadový komunismus a dnešní KSČM se liší natolik, že výzvy k zakázání partaje znějí už spíš směšně.KSČM je státotvornou demokratickou stranou a jenom hlupák si jí může spojovat s někdejší KSČ.Tak toto pronesl Václav Klaus 23.prosince 2007.Čeho je tento člověk schopen,aby…

 9. Vždy s koncem roku,přichází i hodnocení tohoto roku.Jaký byl? Snad nejhorší od roku 1948,neboť současná pravicová vláda zneužila svého postavení a připravila pro 85% občanů tohoto státu sociální krizi.Pouze si polepší spekulanti a podvodníci.Přitom tato vláda se dostala k moci podvodným způsobem (Kubiceho zprávou) a dvěma zkorumpovanými přeběhlíky.

Přidejte komentář