wz
TOPlist

Dobré zprávy: Gross je nevinen

by admin1

Nestává se to často, ale tak jako po vás občas na úřadě nechtějí úplatek, objeví se tu a tam v médiích dobrá zpráva. Tak jako dnes.

Policie oficiálně potvrdila, že vše kolem původu majetku Stanislava Grosse je křišťálově čisté, že křišťálově čistší ani být nemůže. Nezbývá než jásat, vyvěsit prapory, nafouknout balónky a začít slavit.

Tohle je přeci pořádný důvod k oslavě nejen u Grossů. Upřímně mi spadl velký kámen ze srdce. Kdo by totiž chtěl žít v zemi, jejíž bývalý premiér je usvědčený zločinec, který nadto nikdy nebyl ničím jiným než profesionálním politikem, který vystudoval za poněkud záhadných okolností, pořádně si nepamatuje z čeho financoval vlastní bydlení, jeho manželka má zajímavé kamarádky a na prodeji produktů Amway dokázala vydělat víc než její manžel (btw platí to pořád?).

Závěrem je třeba dodat, že není nic špatného na tom, když žena vydělává víc než její muž. Zvlášť když má dobrý podnikatelský plán a využívá synergických efektů. Třeba v takovém nevěstinci určitě byla velká poptávka jak po produktech z řady „Zdraví“ a „Krása“, tak i po čistících prostředcích, protože hygiena je v každém slušném bordelu nadmíru důležitá.

PS: Další dobrá zpráva je, že se Stanislavu Grossovi i nadále daří. Pokud nezapomene správně zaplatit daně, jako se to stalo exmanželce ( viz také články Nabízím měsiční plat 250 000 Kč a Zloděj křičí: Chyťte zloděje) jeho nástupce ve straně a následně i ve funkci premiéra, zaplatí větší daně a přispěje k ještě většímu blahobytu všech svých spoluobčanů.

pošli na vybrali.sme.sk


2 Komentáře k článku “Dobré zprávy: Gross je nevinen”

  1. Samé dobré zprávy. To je skvělé! Tak proč jen z toho mám tak nepříjemný pocit?

  2. Kdo umi, ten umi :-)

Přidejte komentář