wz
TOPlist

Městská policie: ozbrojení a nebezpeční

by admin1

Městská policie si vydobyla renomé, se kterým se jako rovný s rovným mohou měřit snad jen pražští taxikáři. V noci na středu opilý strážník nedaleko Sazka arény ubodal pětačtyřicetiletého občana USA.

Šestadvacetiletý policista byl původně podezříván z trestného činu ublížení na zdraví. Na základě očitých svědků nyní kriminalisté soudí, že šlo o vraždu. Podroušený strážník v danou chvíli nebyl ve službě, ani na sobě neměl uniformu. Čirou náhodou byl ale vybaven boxerem a „masivním zavíracím nožem s velmi silnou a pevnou čepelí,“ uvedl pro deník Právo zástupce šéfa pražské "mordparty“ Petr Rašpl. Pokud vás takový arzenál poněkud překvapuje, pak se nenechte mýlit. Kdyby po některém srazu neonacistů došlo, dle nejlepších fotbalových tradic, na výměnu „dresů“ se zasahujícími (přihlížejícími) příslušníky městské policie, ve spoustě případů byste ani nepoznali, kdo za koho kope.

Ale dejme vale fotbalové terminologii, a ocitujme ještě pár komentářů, které se pod články k tématu vyrojily na zpravodajských serverech: „Mrtvej Američan, dobrej Američan,“ nebo ještě lepší: „Gestapák do basy, amík pod kytky. Docela úspěšný den.“ Pár v tomto případě opravdu stačí a jinak bez komentáře.

Zmíněný incident, při kterém zbytečně vyhasl jeden lidský život, bohužel potvrdil známou pravdu. Strážníci městské policie jsou nebezpeční. Naneštěstí však nikoliv zločincům.

pošli na vybrali.sme.sk


1 Komentář k článku “Městská policie: ozbrojení a nebezpeční”

  1. Ja bych MP zrusil. To, co za neco stoji pak zaclenit pod statni policii.

Přidejte komentář