wz
TOPlist

Topol a Buldozer vyrazili do světa

by admin1

Buldozer a Topol minulý týden vyrazili do světa. A v obou případech se jeden nestačil divit. Jiří Paroubek si to namířil do Sýrie. Podle informací médií tam jednal s Abdulláhem Al-Ahmarem, náměstkem generálního tajemníka Arabské socialistické strany Baas.

Předseda nejsilnější opoziční strany je v případě potřeby ochoten jednat třeba s Marťany. Na tom by a priori nebylo nic špatného, o navazování spolupráce s představiteli represivní a diktátorské strany se to už říci nedá.

Mirek Topolánek nabral kurs směr Spojené státy americké. A dojem z jeho návštěvy je právě opačný. Českému premiérovi se během pár dní povedlo nakrknout pěkných pár čecháčků.

Pro řadu zarytých antiamerikanistů bylo těžkou zkousnutelné už jen samotné setkání s americkým pre­zidentem. George Bush je sice v Evropě oblíbeným terčem řady vtípků, pravdou ale je, že v čele většiny zemí starého kontinentu lepšího politika nemají.

Jasné „ANO“ pro radarovou základnu na území České republiky bylo další hořkou pilulkou. A aby toho nebylo málo, korunu všemu nasadil premiérskou medailí pro bratry Mašíny. U komunistů z toho asi byla notně pokažená oslava 60. výročí únorového puče z roku 1948.

Čecháčkem týdne vyhlašujeme Jiřího Paroubka, pro kterého to je, věřte či nevěřte, premiérové vítezství.

pošli na vybrali.sme.sk


3 Komentáře k článku “Topol a Buldozer vyrazili do světa”

  1. Když už za nic, tak za tu větu o Georgi Bushovi Vas v Evrope ukamenejou :-)

  2. tady je asi bolševikovo,ble

  3. to max: nejak nechapu, jak to myslis…

Přidejte komentář