wz
TOPlist

Podmíra a milá míra

by admin1

Pokud si v Česku zajdete do restaurace, máte podle statistik České obchodní inspekce zhruba poloviční šanci, že vám nějaký čecháček z obsluhy natočí pivo pod míru, naředí vodou cokoliv se naředit dá, případně vás jinak ošidí.

Podmíra je prostě v českých zemích celkem běžná věc, stejně jako milá míra nadmíru dobrých článků Míly a Míry na jejich dvojjediném blogu. Pokud jste si mezi odkazy na webu pana Čecháčka nevšimli linku na jejich stránky, rád bych vás touto vpravdě nenásilnou formou upozornil na několik textíků, které se klukům opravdu povedly:

Zpověď židomila
Zhovadilé nazírání minulého režimu
Protiradarové nenásilí

pošli na vybrali.sme.sk


2 Komentáře k článku “Podmíra a milá míra”

  1. ahoj,pokud chcete pivko zaručeně pod míru,skočte do pivnice Pelikán v Olomouci.Paní číšnice Vás nezklame.Centimetr pod míru není problem-škoda,pivo Staropramen nám jinak chutná!

  2. Nudíš se na internetu?? Co takhle zkusit super taneční rádio SANTAMUSIC. Nejvíc taneční muziky na internetu. Každý den live moderátoři, live sety, Fotogalerie, novinky ze světa hudby Dance, Trance, House, Rnb, Pop — > to vše zdarma jedině na www.santamusic­.cz – Nejlepší moderátoři, soutěže, Fotogalerie, download mp3 sety, od předních světových DJs. Více na Santamusic.cz – Spolupráce s rádiem pro váš web je možná!! Buď cool a Přidej si náš přehrávač na vaše stránky – oživíš svůj web!