wz
TOPlist

O Čecháčkově webu

Web pana Čecháčka je zde především proto, že pan Čecháček chce všem méně úspěšným, méně hezkým a méně chytrým lidem než je on sám, obohatit nuzný duševní obzor o jeho bez servítků ventilované názory.

Čecháčkovství v praxi

Narazili jste v práci, na úřadě, na ulici nebo za volantem na nějakého čecháčka? Nebo je jím váš soused? Žijete ve státě čecháčků? Pokud se chcete s ostatními podělit o své zkušenosti a názory nebo si jen potřebujete vybít bezbřehou frustraci z toho, že nejste tak dokonalí jako pan Čecháček, pošlete panu Čecháčkovi příspěvek. Sekce „Poslali jste Čecháčkovi“ je otevřená vám všem. Za tuto velkorysost se panu Čecháčkovi můžete odvděčit třeba pochvalným e-mailem. Jak poslat článek si přečtěte na stránce Pošlete Čecháčkovi článek. Naopak rubrika „Články pana Čecháčka“ je jeho výhradním hájemstvím. Najdete v ní názory pana Čecháčka na vše, co mu stojí za to komentovat.

Tipy pana Čecháčka

Pan Čecháček důrazně nedoporučuje:

čtení článku Tomáše Krystlíka Zvláštnosti českého nazírání sebe sama.

Definice čecháčka, čecháč­kovství

Zašlete panu Čecháčkovi vaši definici čecháčkovství.

Pavel Eisner: Nenávidím to slovo, tu lotrovskou zdrobnělinu Čecháček, a bylo by dobře, kdybyste je nenáviděli se mnou; neboť kdekoli zazní, bude pravděpodobnost 99:1, že zazněla z úst skutečného Čecháčka, tedy tvora, jehož každé dechnutí by mělo být políčkem pro každého Čecha.