wz
TOPlist

Pošlete Čecháčkovi článek

Toto je web pana Čecháčka, tedy můj, a o tom, co tady bude za články rozhoduju já, pan Čecháček. Ale protože jsem demograt, tak mi můžete poslat vaše články a já je možná zveřejním.

Téma by samozřejmě mělo odpovídat zaměření Čecháčkova webu. Setkáte-li se s čecháčkovstvím, šlendriánem tak nějak patřícímu k místnímu koloritu, narazíte na nějakého zakomlexovaného jedince, který si potřebuje neustále něco dokazovat, podělte se o svoji každodenní zkušenost s ostatními. Stačí zajít na úřad, do obchodu nebo se projet po českých silnicích a článků tady bude jako čecháčků v supermarketu před Vánoci. Já, pan Čecháček, čecháčky potkávám doslova na každém rohu. Dokonce bych řekl, že v Česku žije 99 % čecháčků. Pak se jeden nemůže divit, že já, pan Čecháček s velkým „Č“, to tady nemám lehké. Holt nemohou být všichni jako já.

Články panu Čecháčkovi zasílejte na adresu:
pan.cechacek@gma­il.com

Dodržujte následující pravidla, nechcete-li si to rozházet s panem Čecháčkem:

1. Do předmětu zprávy napište „Článek“
2. Zasílejte pouze vlastní články.
3. Zasílejte pouze články, které nebyly zveřejněné někde jinde. Pokud tato podmínka nebude dodržena, uveďte kde byl článek ještě zveřejněn.
4. Texty zasílejte s diakritikou, mezi odstavce nechte volný řádek, snažte se dodržovat základní typografická pravidla.
5. Články zasílejte v obvyklých formátech (.doc, .rtf).
6. V e-mailu uveďte jméno autora nebo přezdívku, kterou bude článek podepsán.
7. Pokud ke článku patří i fotografie, zasílejte je ve formátu .jpg o velikosti max. 100 kB.
8. Pokud máte zájem přispívat pravidelně, můžete si zažádat o přístup do administrace. Pan Čecháček vám ho buď udělí, nebo ne.

Autoři článků nejsou nijak odměňováni.

PS: A nebojte se, že já, pan Čecháček, nepoznám dobrý článek. Mě jen tak někdo neočůrá, mě tedy ne. Abyste si nemysleli, že když se podepíšete třeba jako ten spisovatel Páral, že na to skočím. Já moc dobře vím, že ten pisálek je už dávno na nějaké příliš hlučné samotě, kde nejspíš obsluhuje anglického krále, jak se pořád chlubil.